OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

LED PÁSKY S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Současným trendem jsou svítidla a pásky osazené LED diodami, které jsou velmi úsporné a mají dlouhou životnost. Toto ale platí pouze při nákupu kvalitních komponentů. V naší prodejně vám poradíme, který typ je pro vaši potřebu vhodný a zajistíme dodávku na míru.


Pro spínání je možné použít jak klasické vypínače, tak bezdotykové nebo dotykové s nastavením intenzity svícení. Osvětlení můžete také ovládat dálkovým ovladačem.


LED pásky důrazně doporučujeme vkládat do hliníkových profilů, které kromě estetické funkce slouží hlavně jako chlazení a tím zabraňují přehřívání diod a zkracování jejich životnosti. Chybné je nalepit výkonný pásek přímo na nábytek, kdy dřevo (dřevotříska, MDF) působí jako izolant a po určité době svícení dojde k výraznému nárůstu teploty, která diody ničí. Při krátkodobém svícení diody snesou max. teplotu do 70° C, ale pro dlouhodobou správnou funkci je vhodná teplota do 50° C . Garantované životnosti pásků jsou uváděné při teplotě do 30° C. Pokud je pásek chlazen nedostatečně, ve středu diod se vypálí hnědý bod a dojde ke zničení. Takto poškozené pásky nelze reklamovat.

napájení pro led led pásek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.