OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

NÁBYTKOVÁ (KUCHYŇSKÁ) DVÍŘKA

Jsme autorizovaní prodejci české firmy Trachea, která je výrobcem dvířek nejvyšší kvality. Pokud hledáte vysoce kvalitní výrobek ve velmi široké nabídce za rozumnou cenu, doporučujeme vám vybrat tyto dvířka.

Dle našich dlouholetých zkušeností neinformovaný zákazník, který vybíral dvířka hlavně dle nejnižší ceny (protože na první pohled vypadají velmi podobně jako dražší a kvalitnější), zažil problémy po určité době používání jak s odlupováním fólií  na hranách i plochách, tak i s nestálobarevností levných fólií.

Neméně důležitá při výběru nábytkových dvířek je i kvalita zpracování, servis, krátký termín dodání, testování životnosti ve zkušebnách a možnost dodělání dvířek po určité době, kdy se například rozšíří kuchyň o nějakou skříňku. Tyto aspekty jsou pro firmu Trachea velmi důležité a jejich dodržováním dle svých přísných pravidel si zajišťuje maximální spokojenost zákazníků.

Pořízením dvířek Trachea získáte výrobek s garantovanou dlouholetou životností prověřenou zátěžovými testy ve zkušebně a také zkušenostmi s výrobou od roku 1994. 

Pokud nám zašlete vaši sestavu dvířek, zhotovíme vám cenovou nabídku a pošleme zpět. Uveďte tvar, druh fólie, počty a rozměry dvířek. Vybírat můžete zde, kde také naleznete spoustu informací a zajímavostí ohledně produktů firmy Trachea. Odkaz na virtuální katalogy je zde.

dvířka Trachea - dekorativní frézování dvířka Trachea - předsíň dvířka Trachea - kuchyň
dvířka Trachea - Overface dvířka Trachea - pracovna dvířka Trachea - dětské motivy
dvířka Trachea - kuchyň dvířka Trachea - ložnice dvířka Trachea - dekorativní frézování
dvířka Trachea - kuchyň dvířka Trachea - kuchyň dvířka Trachea - Overface

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.