OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

NÁBYTKOVÉ VÝSUVY

Nábytkové výsuvy jsou velmi důležitou součástí nábytku. Naše firma má v nabídce prověřené kvalitní výsuvy různých typů. Základním jednoduchým typem jsou rolničkové (kolečkové) výsuvy, vyšší třídu představují kuličkové výsuvy, které dodáváme také ve variantě s integrovaným dotahem a tlumením dojezdu.

Velmi oblíbené jsou zásuvky SmartBox, které se vyznačují elegantními štíhlými bočnicemi ve čtyřech výškách a v délkách od 270mm do 550mm. Jsou vyráběny v bílé a antracitové barvě. Součástí zásuvek jsou ložiskové plnovýsuvy s velmi účinným tlumením dojezdu o nosnosti 40kg. Velkou výhodou jsou plné bočnice, které zamezují přesahování uší a rukojetí uloženého nádobí mimo zásuvku, jako se tomu stává u zásuvek s relingovými tyčemi. Tyto zásuvky jsou vhodné nejenom do kuchyní, ale také do obývacích stěn, vestavěných skříní a jiného nábytku, kde žádáte perfektní vzhled a funkčnost.  

Máme také speciální kuličkové výsuvy pro klávesnice počítače. Nejlépe vám ale poslouží ložiskové výsuvy, které se vyznačují tichým a spolehlivým chodem, dlouhou životností a integrovaným tlumením dojezdu.

moderní designový zásuvkový systém SmartBox pohled na SmartBox zhora - elegantní štíhlé bočnice

ložiskový výsuv od firmy Hettich

ložiskový výsuv od firmy Hettich

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.