OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

SPOJOVACÍ MATERIÁL

Hlavním spojovacím materiálem v naší nabídce jsou vruty s křížovou hlavou PZ od rozměru 2,5 x 10 mm po 6 x 200 mm. Máme také konfirmáty, vruty se šestihrannou hlavou, různě dlouhé šrouby k úchytkám M4 s okrasnou křížovou hlavou, vratové šrouby, kombinované šrouby se závitem M4/vrut, závrtné matice, sedlářské podložky a turbo šrouby. 

Pro spojení skříněk držíme skladem nábytkové spojovací šrouby v různých délkách, pro spoje kuchyňských desek vám dodáme spojovníky pracovních desek. Pro rozebíratelné spojení nábytku můžete použít různé druhy excentrického kování.

Pro šroubování vedeme kvalitní utahovací bity PZ nebo PH v několika provedeních tvrdosti, prodloužené bity, imbus bity a torxové bity.

Na zakrytí zašroubovaných vrutů a konfirmátů vám dodáme plastové nebo samolepící krytky. Mezi spojovací materiál patří u nás také bukové spojovací kolíky nakrácené nebo v metráži a bukové lamelky.excentrické spojovací kování

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.