OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

O NÁS

Vítáme Vás na našem webu, kde získáte základní informace o naší kamenné prodejně, ve které jsme po generální rekonstrukci zahájili provoz 2.května 1996. Najdete nás v Hodoníně na jižní Moravě.

Nakupují u nás jak profesionálové z řad výrobců nábytku, tak kutilové a amatéři, kteří potřebují nějaké komponenty z rozsáhlého sortimentu nábytkového a stavebního kování, nábytkových doplňků, stolařských potřeb a mnoho dalšího, co je potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nejenom nábytku, ale také domácností, nebo třeba i zahradních posezení a podobně.

Za celou dobu provozu jsme navázali obchodní spolupráci s velkým množstvím dodavatelů, jejichž sortiment činí stovky tisíc položek. Všem se snažíme poradit a doporučit nejvhodnější řešení. 

Uvádíme zde spojení na nás a adresu naší provozovny, kde Vás vždy rádi uvidíme a budeme se Vám věnovat. Máme zde vlastní parkoviště pro pohodlné nákupy u nás. Většinu našeho sortimentu tvoří nábytkové kování, které nakupujeme od přímých dovozců a výrobců nástrojů, nábytkového kování, nářadí, dvířek apod. 

U nás registrovaným živnostníkům a firmám věnujícím se výrobě nábytku a podobné činnosti poskytujeme slevy.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.